Dziewczyny niczym gazele, chłopcy jak Pendolino

Dziś do listy rzeczy niemożliwych dopisujemy kolejną pozycję - dogonić biegaczy z "Jedynki".
W rozegranym w Babimoście Finale Wojewódzkim Drużynowych i Indywidualnych Biegów Przełajowych nasze "szybkie nogi" zaliczyły rewelacyjny start. W kategorii dziewcząt (2007-2008) nasze gazele w składzie:
Bilik Wiktoria,
Ilkiewicz Julia,
Pawłowska Nadia,
Perdian Paulina,
Zapf Julia
wywalczyły złote medale. Sukcesu swoim rówieśniczkom pozazdrościli chłopcy i niczym włoskie Pendolino przemknęli obok rywali w drodze na najwyższy stopień podium. Zwycięska ekipa dotarła do mety w składzie:
Bąk Aleksander,
Becla Kornel,
Grysak Paweł,
Kędziora Dominik,
Piwowarczyk Sebastian,
Roszak Alan.
Trzecia z naszych finałowych drużyn, czyli młode wilki z roczników 2009-2010 w składzie:
Budzyński Oskar,
Duda Alan,
Duda Sebastian,
Bołbot Michał,
Mowczan Tomek,
Wareluk Dawid
w końcowej klasyfikacji uplasowały się na szóstym miejscu, ale jak zgodnie stwierdzili "My tu jeszcze wrócimy", zatem za rok możemy liczyć na kolejne emocje. Oprócz sukcesów drużynowych zanotowaliśmy również medalowe osiągnięcie indywidualne. Na najniższym stopniu podium stanęła jedna z naszych eksportowych petard - Paulina Perdian.
Worek medali przywieziony z Babimostu to kolejny przykład tego, że nasi wuefisci (Ania Czarnecka, Darek Kapuśniak, Michał Walczak, Tomek Hasiów) w swojej sportowej stajni mają naprawdę prawdziwe talenty.

26 kwietnia 2022