Młodzieżowymi władzami szkoły jest Samorząd Uczniowski, wybierany (w tajnych demokratycznych wyborach) spośród uczniów na okres jednego roku szkolnego. Działalność SU koordynuje opiekun wybierany przez uczniów, w bieżącym roku szkolnym jest nim p. Magdalena Walczak. Samorząd Uczniowski reprezentuje wszystkich uczniów i bierze aktywny udział w życiu szkoły. Popiera również wszelkiego rodzaju działalność kulturalną i sportową, ze szczególnym uwzględnieniem szkolnych i uczniowskich tradycji, jak również reprezentuje szkołę na zewnątrz. Zadaniem Samorządu Uczniowskiego jest też koordynacja stałych uroczystości. Ponadto Samorząd Uczniowski popiera wszystkie akcje ogólnopolskie dotyczące dzieci i młodzieży.

W skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022 wchodzą:

• ... skład samorządu zostanie podany po wyborach
  • oraz gospodarze wszystkich klas jako członkowie.

+48 68 355-20-49