Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Kożuchowie informuje, że rozpoczęła proces rekrutacyjny na rok szkolny 2022/2023. Podobnie jak w roku ubiegłym, także i tym razem w "Jedynce" tworzone będą oddziały klas pierwszych oraz przedszkolne. Nabór potrwa do 25 lutego (oddziały przedszkolne) i 4 marca w przypadku klas pierwszych. W tym roku ze względu na panującą pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 zdecydowaliśmy się nie organizować spotkań informacyjnych. Wnioski o przyjęcie można składać/pobierać w sekretariacie szkoły przy ul. Chopina 11 oraz  A.Haller 1 w godz. 7.30.-14.30. Więcej informacji i wszystkie dokumenty rekrutacyjne znajdą Państwo poniżej. Szczegółowe informacje można także uzyskać pod numerami telefonów: 68 355-20-49 lub 502-030-205.

Klasy pierwsze Oddziały przedszkolne
Ogłoszenie o rekrutacji Ogłoszenie o rekrutacji
Wniosek o przyjęcie dziecka z obwodu szkoły Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego
Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwodu szkoły Wola przyjęcia do oddziału przedszkolnego