SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1

08 czerwca 2022

W pierwszą sobotę czerwca, tuż po Dniu Dziecka, w kożuchowskiej “Jedynce” zapanowała radosna atmosfera zabawy, a wszystko za sprawą festynu rodzinnego, którego bogaty program sprawił, że teren szkoły wypełnił się rodzicami, rodzinami oraz znajomymi naszych uczniów, rodziców i pracowników szkoły. Podczas festynu nie zabrakło występów artystycznych dzieci, pokazów tańca czy też sportowej rywalizacji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się nasza loteria, gdzie szczęśliwy wygrany odjechał do domu hulajnogą elektryczną, prawdziwe oblężenie przeżywały także stanowiska z gastronomią, plecionymi warkoczykami, czy też malowaniem twarzy. Najmłodsi mieli okazję wyszaleć się do woli na dmuchańcach i trampolinach, a trochę starsi zaciekle rywalizowali podczas Miniturnieju Rycerskiego. Fani czarnego sportu chętni wskakiwali na motocykl żużlowca Falubazu - Jana Kvecha, przy okazji zgłębiając jego tajniki. Dużo radości i dobrej zabawy było przy zamykaniu w dużych bańkach oraz podczas sportu na wesoło, czyli animacjach dla dzieci, wśród których znalazły się m.in.: dobble XXL, twister oraz limbo.

Zdjęcia z festynu

Festyn Szkolny

+48 68 355-20-49 (ul. Chopina 11)

+48 502-030-205  (ul. Chopina 11)