SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1

23 września 2022

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Kożuchowie zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej im. Ewy Lewickiej. Do udział zapraszamy dzieci szkół podstawowych (klas I-VIII) oraz ponadpodstawowych z terenu Gminy Kożuchów.
Kategorie wiekowe:
- I kategoria wiekowa: klasy I-III
- II kategoria wiekowa: klasy IV-VI
- III kategoria wiekowa: klasy VII-VIII szkoły podstawowej oraz szkoła ponadpodstawowa.
Konkurs odbędzie się 27 października 2022 roku o godzinie 9:30 w Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie. Prosimy o przyniesienie podkładów muzycznych na opisanym pendrivie w dzień konkursu.
Zgłoszenia wraz z wypełnionymi załącznikami przez uczestników należy dostarczyć do dnia 19 października 2022 roku do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 1 w Kożuchowie (osobiście lub w formie papierowej drogą pocztową).
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie SP1 w Kożuchowie. Zobacz tutaj.

Honorowy Patronat nad konkursem objęli: Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Anna Polak (zobacz certyfikat), Dyrektor Oddziału IPN w Poznaniu, Burmistrz Kożuchowa Paweł Jagasek, Lubuski Kurator Oświaty, a patronat medialny przyznali nam TVP3 Gorzów Wielkopolski oraz Gazeta Lubuska. Sponsorami wydarzenia zostali P.W. Midam Transport, Jarzyny Meyer, "Cyprys" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roszkiewicz, TMP Developers.

Z poważaniem organizatorzy

i Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kożuchowie

Regulamin Gminnego Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej im. Ewy Lewickiej

Załącznik nr 2