SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1

12 października 2022
Przez cały rok to oni trenują, mobilizują i dopingują swoich uczniów, gdy Ci walczą o metry, punkty, sekundy. Każdy start przeżywają nie mniej od swoich podopiecznych. I choć często pozostają w cieniu blasku medali, które masowo zdobywają na sportowych arenach nasi uczniowie, to jednak wiemy, że bez ich pracy zbyt wielu sukcesów by nie było. Dziś to oni mogą się cieszyć. W Zielonej Górze na podsumowaniu współzawodnictwa sportowego szkół województwa lubuskiego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży za rok szkolny 2021/2022 trójka naszych wuefistów:
  • Ania Czarnecka,
  • Darek Kapuśniak,
  • Michał Walczak
w towarzystwie dyrektora Arkadiusza Sidora odebrała puchar za zajęcie III-go miejsca w punktacji generalnej szkół podstawowych (rocznik 2007-2008). "Jedynka" w końcowej klasyfikacji zdobyła 630 pkt. i zaledwie 5 pkt. dzieliło nas od drugiej w tej klasyfikacji szkoły z Żar. Warto odnotować, że w ostatniej edycji LOM wystartowało aż 150 szkół.

Rafał Makuch

"Jedynka" trzecia w województwie

+48 68 355-20-49 (ul. Chopina 11)

+48 502-030-205  (ul. Chopina 11)