SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1

25 października 2021

Nasz przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców do nagrody Przedszkole Roku w akcji Nauczyciel i Przedszkole na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie lubuskim jest prowadzony przez "Gazetę Lubuską". Jednocześnie nominację do tytułu Nauczyciela na Medal otrzymała pracująca w przedszkolu Alina Jonak.

Ponadto rodzice zgłosili również "Jedynkę" do nagrody Szkoła Roku w akcji Nauczyciel i Szkoła na Medal. Nominację do tytułu Nauczyciela na Medal otrzymały panie: Joanna Kaźmierska, Krystyna Górska i Małgorzata Bernad.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się już w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowych pod adresem: www.gazetalubuska.pl/nauczyciel

Rafał Makuch

Nominacje do nagród

+48 68 355-20-49 (ul. Chopina 11)