Szkoła Podstawowa nr 1 im. B. Krzywoustego w Kożuchowie. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Rekrutacja

Galeria

E-dziennik

           SZKOŁA PODSTAWOWA nr 1

                           w Kożuchowie

13 października 2022
„Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej nr 1 w Kożuchowie” – te słowa z ust dyrektora Arkadiusza Sidora usłyszało dziś 84 uczniów, którzy we wrześniu rozpoczęli naukę w „Jedynce”. Ślubowanie klas pierwszych to jedna z najpiękniejszych tradycji naszej szkoły i wyjątkowy dzień nie tylko dla uczniów, ale również dla ich rodziców, dziadków i bliskich, którzy tłumnie wypełnili salę koncertową Centrum Kultury „Zamek”.
Uroczystość rozpoczęliśmy wprowadzeniem sztandaru szkoły przez poczet sztandarowy, a następnie wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy. W dalszej kolejności nasi najmłodsi uczniowie obejrzeli program artystyczny przygotowany przez trzecioklasistów. Później nastąpił najbardziej podniosły moment tej wyjątkowej uroczystości. Pierwszaki z uniesioną dłonią, zgodnym chórem złożyli uroczystą przysięgę na sztandar szkoły, a aktu pasowania symbolicznym ołówkiem dokonał dyrektor Arkadiusz Sidor w towarzystwie wychowawczyń: Aliny Jonak, Doroty Słowik, Anna Pawłowskiej-Janik i Joanny Kaźmierskiej.
Na zakończenie uroczystości wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Ten dzień niewątpliwie na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów, a wspominany po latach będzie symbolizował miłe emocje związane z pierwszą szkołą w życiu każdego z nich.
 
Rafał Makuch

Pierwszaki po ślubowaniu

KONTAKT

Szkoła Podstawowa nr 1

im. Bolesława Krzywoustego

w Kożuchowie

 

ul. Chopina 11

67-120 Kożuchów 

 

+48 68 355-20-49 (ul. Chopina 11)

+48 502-030-205  (ul. Chopina 11)

+48 68 355-24-23 (ul. A. Haller 1)

 

sp1@kozuchow.pl

 

BĄDŹ Z NAMI

to szkoła z pasją

#jedynkakozuchow

UKS SG 

Klasy 

Wolontariat

Projekty

Po lekcjach

Sport

Przedszkole

Kalendarium

IMIĘ i NAZWISKO
E- MAIL
TREŚĆ
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Dziękuję za kontakt
Wypełnij formularz

Poznaj nas

E-dziennik

Rekrutacja

Galeria

  Jedynka             Kożuchów

NAPISZ DO NAS