Siatkarki w półfinale, koszykarki 9-te w województwie

Tydzień kończymy wiadomościami ze świata sportu. Nasze młode koszykarki: Julia Kajdanowicz, Aleksandra Antonowicz, Wiktoria Stolarz, Emilia Szafran, Olga Gajdamowicz, Maja Olchowa, Roksana Kopiecka, Amelka Kopiecka, Nina Potoczna, Anastazja Buras, Michalina Hasiów, Roksana Krochmal, Martyna Suchojad, Oksana Galent i Lena Sowińska podczas rozgrywanego we Wschowie ćwierćfinału województwa lubuskiego w koszykówce dziewcząt zajmują trzecie miejsce i kończą rozgrywki na dziewiątym miejscu w województwie. Dzień później podopieczne Anny Czarneckiej przepakowały walizki, zmieniły stroje, parkiet oraz piłki i ruszyły w drogę do Lubska na 1/4 finału mistrzostw województwa lubuskiego w minisiatkówce dziewcząt. W swojej koronnej konkurencji ekipa w składzie: Julia Kajdanowicz, Anastazja Buras, Magdalena Trześniewska, Kornelia Kot, Martyna Suchojad, Oksana Galent, Aleksandra Antonowicz, Olga Gajdamowicz, Marlena Gajdamowicz, Wiktoria Stolarz, Maja Kajdanowicz, Roksana Krochmal, Aleksandra Urbańska i Kinga Kuleta pokazała, że Kożuchów siatkówką stoi i w kapitalnym stylu, z pierwszego miejsca, wywalczyła awans do 1/2 finału wojewódzkiego.

17 marca 2023